Karšto oro gruzdintuvė SOGO SS-10485 kaina
Karšto oro gruzdintuvė SOGO SS-10485 kaina
Sogo FRE-SS-10485Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
119.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-19 03:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SOGO |
| Kategorija | Gruzdintuvės |
| Prekės kodas | 8425490136831 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 3l |
| Krepšelio talpa | 4kg |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Galia | 1300w |
| Indikacinė temperatūros lemputė | + |
| Skaitmeninis laikmatis | + |
| Neįkaistantis korpusas | + |
| Žiūrėjimo langelis | - |
| Aukštis | 37.8cm |
| Plotis | 27.9cm |
| Gylis | 31.4cm |
| Svoris | 5.06kg |
| Kita informacija | led indikatorius |
| Gamintojo kodas | fre-ss-10485 |
| Korpusas | plastikas |
| Savybės | laikmatis, temperatūros valdymas, ekranas |
| Rodyti daugiau | |













