Sofos modulis Micadoni Nuria, 120 x 110 x 72 cm, Nude
Sofos modulis Micadoni Nuria, 120 x 110 x 72 cm, Nude
Sofos modulis Micadoni Nuria, NudeKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 828.0 € |
|
593.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Modul, Nuria, 2 sėdynės, 120x110x72, nuogasPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
729.87 €
28-31 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 28-31 d.d. |
729.87 €
28-31 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 28-31 d.d. |
Modul, Nuria, 2 sėdynės, 120x110x72, nuogasIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
766.36 €
28-31 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 28-31 d.d. |
766.36 €
28-31 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 28-31 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-21 13:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MICADONI |
| Kategorija | Dvivietės sofos |
| Prekės kodas | 5907114164589 |
| Miegamoji funkcija | - |
| Patalynės dėžė | - |
| Tipas | modulinės sofos |
| Medžiaga | veliūras |
| Stilius | modernus |
| Plotis | 120cm |
| Aukštis | 72cm |
| Gylis | 110cm |
| Kilmės šalis | lenkija |
| Miegamosios dalies dydis | nėracm |
| Atsparumas dilimui | - |
| Atsparumas blukimui | - |
| Garantija | 24mėn. |
| Miegamosios dalies plotis | -cm |
| Miegamosios dalies ilgis | -cm |
| Rodyti daugiau | |
















