Sofa-lova Home4you Stella, pilka kaina
Sofa-lova Home4you Stella, pilka kaina
Sofa-lova Home4you Stella, pilka sp., 206 x 94 cm x 70 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 999 € |
|
876.96 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Sofa-lova Home4You Stella, pilkaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1124.0 € |
|
876.96 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sofa-lova STELLA su spyruokliniu čiužiniu, pilkaVisas prekes turime sandėlyje. Greitas pristatymas į namus 3-5 d.d. |
|
732.95 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
732.95 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Diivanvoodis STELLA suaugusiųjų lova su čiužiniu 206x94xH70cm, pilka |
|
750.61 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Sofa Lova STELLA with Spyruoklinis čiužinys, pilkaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
762.19 €
9-14 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 9-14 d.d. |
762.19 €
9-14 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 9-14 d.d. |
Evelekt Sofa bed STELLA with spring mattress, grey Sofa6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 127.17 eur/mėn |
|
762.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Sofa Lova STELLA with Spyruoklinis čiužinys, pilkaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
800.30 €
9-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 9-14 d.d. |
800.30 €
9-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 9-14 d.d. |
Sofa-lova Home4you Stella, pilka sp., 206 x 94 cm x 70 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 999 € |
|
876.96 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Sofa-lova Home4you Stella, pilka sp., 206 x 94 cm x 70 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 999 € |
|
876.96 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Sofa-lova Home4You Stella, pilkaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1124.0 € |
|
876.96 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Home4You Sofa-lova STELLA su spyruokliniu čiužiniu, pilka |
|
1162.69 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
1162.69 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-26 11:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HOME4YOU |
| Kategorija | Spyruokliniai čiužinai |
| Prekės kodas | 4741243286887 |
| Miegamoji funkcija | + |
| Patalynės dėžė | - |
| Tipas | sofos-lovos |
| Medžiaga | gobelenas |
| Lengvai valomas gobelenas | + |
| Stilius | modernus |
| Aptraukta nugarėlė | + |
| Plotis | 206cm |
| Aukštis | 70cm |
| Gylis | 94cm |
| Kilmės šalis | estija |
| Miegamosios dalies dydis | 140x190cm |
| Atsparumas dilimui | - |
| Atsparumas blukimui | - |
| Garantija | 24mėn. |
| Miegamosios dalies plotis | 140cm |
| Miegamosios dalies ilgis | 190cm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |














