Šaldytuvas Snaigė FR15SM-PT000EH kaina
Šaldytuvas Snaigė FR15SM-PT000EH kaina
Šaldytuvas Snaigė FR15SM-PT000EHPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
265.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
265.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Šaldytuvas su šaldikliu viršuje Snaigė FR15SM-PT000EHTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
265.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas Snaigė FR15SM-PT000EHIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
272.95 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
272.95 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-08 20:53
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SNAIGĖ |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6958000321431 |
| Gamintojo kodas | df2-20-5 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 178kwh |
| Bendra talpa | 151l |
| Šaldytuvo talpa | 112l |
| Šaldiklio talpa | 39l |
| Temperatūra šaldiklyje | -14/-22ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 11val. |
| Užšaldymo galia | 2.4kg/24h |
| Klimato klasė | n |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 50cm |
| Aukštis | 123cm |
| Gylis | 58cm |
| Svoris | 33kg |
| Energijos sąnaudos | 0.487kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | r600a šaltnešis |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 3 |
| STAR klasė | 4 |
| Kitų skyrių vidaus temperatūra | 2-8 °c |
| Rodyti daugiau | |

















