Šaldiklis Snaigė F20FG-PT000EH kaina
Šaldiklis Snaigė F20FG-PT000EH kaina
Šaldiklis Snaigė F20FG-PT000EHPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
449.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
449.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Snaigė F20FG-PT000EHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 656.0 € |
|
449.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldiklis Snaigė F20FG-PT000EHIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
462.47 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
462.47 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-06 19:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SNAIGĖ |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 6958000321448 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | fn1-24-5 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 222kwh |
| Bendra talpa | 204l |
| Temperatūra | -14 / -22 |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 10val. |
| Užšaldymo galia | 13kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Savybės | greitas užšaldymas |
| Aukštis | 170,5 cmcm |
| Plotis | 54.5cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 45kg |
| Energijos sąnaudos | 0.547kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Temperatūros kilimo garsinis signalas | - |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita informacija | keičiama durų atidarymo kryptis |
| Rodyti daugiau | |
















