Rogutės Prosperplast, vaikų čiuožyklos kaina
Rogutės Prosperplast, vaikų čiuožyklos kaina
Čiuožynė „Prosperplast Snowboard S“ vaikiška čiuožykla, raudonaDaugiau |
|
8.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
8.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Žaidimų zona | PC | Konsolės | Priedai // Žaislai ir žaidimai vaikams // Ślizg d.. |
|
9.93 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-24 02:49
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PROSPERPLAST |
| Kategorija | Rogutės |
| Prekės kodas | 5905197095745 |
| Maksimalus naudotojo svoris | 50kg |
| Ilgis | 60cm |
| Plotis | 33cm |
| Aukštis | 5cm |
| Atlošas | - |
| Rūšis | plastikinės |
| Rekomend. amžius nuo | 3m. |















