Rogutės Prosperplast Race, raudonos kaina
Rogutės Prosperplast Race, raudonos kaina
Plastikinės rogutės Prosperplast Race, 87 cm, raudonosKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 17.89 € |
|
10.77 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
10.77 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Rogutės „Prosperplast Race“ gilios rogės su stabdžiais, raudonos |
|
12.38 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
12.38 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Žaidimų zona | PC | Konsolės | Priedai // Žaislai ir žaidimai vaikams // Sanki g.. |
|
17.99 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-28 12:32
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PROSPERPLAST |
| Kategorija | Rogutės |
| Prekės kodas | 5905197069784 |
| Maksimalus naudotojo svoris | -kg |
| Ilgis | 87cm |
| Plotis | 40cm |
| Aukštis | 18cm |
| Atlošas | - |
| Tipas | rogutės |
| Rūšis | plastikinės |
| Rekomend. amžius nuo | 3m. |
| Pardavėjo šalis | latvija |



















