Rogutės Prosperplast Little Seal, raudonos kaina
Rogutės Prosperplast Little Seal, raudonos kaina
Plastikinės rogutės Prosperplast Little Seal, 86×46×25 cm, raudonosKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 54.49 € |
|
26.45 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
26.45 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Rogutės „Prosperplast Little Seal“ plastikinės rogės, raudonos |
|
31.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
31.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Žaidimų zona | PC | Konsolės | Priedai // Žaislai ir žaidimai vaikams // Sanki p.. |
|
42.60 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-31 05:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PROSPERPLAST |
| Kategorija | Rogutės |
| Prekės kodas | 5905197069715 |
| Maksimalus naudotojo svoris | 50kg |
| Ilgis | 86cm |
| Plotis | 46cm |
| Aukštis | 25cm |
| Atlošas | - |
| Tipas | rogutės |
| Rūšis | plastikinės |
| Rekomend. amžius nuo | 3m. |
















