Projektorius Reach G300 Pro Plus kaina
Projektorius Reach G300 Pro Plus kaina
Projektorius Žaidimų projektorius Reach G300 Pro+ Gaming baltasTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
72.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
72.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Žaidimų projektorius Reach G300 Pro+ Gaming baltas |
|
68.99 €
6-8 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 6-8 d.d. |
68.99 €
6-8 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 6-8 d.d. |
Žaidimų projektorius Reach G300 Pro+ Gaming baltas |
|
72.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
72.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Projektorius Žaidimų projektorius Reach G300 Pro+ Gaming baltasTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
72.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
72.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-22 12:09
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | REACH |
| Kategorija | Projektoriai |
| Prekės kodas | 4778008154372 |
| Tipas | projektorius |
| Projektavimo sistema | lcd |
| Kontrastas | 1500:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Tikroji raiška | 1080p (full hd) |
| Maksimali raiška | 4k |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 280 |
| Jungtys | usb, 3.5 mm, hdmi |
| Išvesties jungtys | 3.5 mm |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | 40 - 130 |
| Projektoriaus lempa | led |
| Svoris | 1.05kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 30000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Pakuotės turinys | projektorius, instrukcija, valdymo pultelis, laidas |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | + |
| Operacinė sistema | android 11.0 |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Vaizdo reguliavimo funkcijos | fokusavimas, rankinis fokusavimas, pasukimas, veidrodžio atspindys |
| Nuotolinis valdymas | + |
| Vaizdo technologija | lcd |
| Rodyti daugiau | |



















