Radiatorius Purmo Compact C 22, 550-900 kaina
Radiatorius Purmo Compact C 22, 550-900 kaina
Renovacinis radiatorius Purmo Compact C 22, 550-900 |
|
153.90 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
153.90 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Renovacinis radiatorius Purmo Compact C 22, 550-900 |
|
154.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
154.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-24 01:47
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PURMO |
| Kategorija | Renovaciniai radiatoriai |
| Prekės kodas | 6418569600427 |
| Pajungimas | Šone pajungiami centrinio šildymo radiatoriai |
| Ilgis | 90cm |
| Aukštis | 55cm |
| Plotis | 10.2cm |
| Galia | 1432w |
| Serija | compact |
| Tipas | radiatoriai (centrinio šildymo) |
| Medžiaga | plienas |















