Praustuvo spintelė Comad DEVON, 100 x 60 x 46 cm, ąžuolas
Praustuvo spintelė Comad DEVON, 100 x 60 x 46 cm, ąžuolas
Vonios spintelė COMAD DEVON 823 -100 CM FSC, ąžuoloKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 305 € |
|
169.00 €*
14 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 14 d.d. |
169.00 €*
14 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 14 d.d. |
Praustuvo spintelė, pakabinama, škotiškas ąžuolas DEVON, 100 x 60 x 46 cmKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 209.0 € |
|
184.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Praustuvo spintelė 100 cm, 2 stalčiai, DEVON 823 -100 CM, FSCPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
195.34 €
19-24 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 19-24 d.d. |
195.34 €
19-24 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 19-24 d.d. |
Praustuvo spintelė 100 cm, 2 stalčiai, DEVON 823 -100 CM, FSCIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
205.11 €
19-24 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 19-24 d.d. |
205.11 €
19-24 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 19-24 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-29 18:49
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | COMAD |
| Kategorija | Vonios spintelės |
| Prekės kodas | 5907441299503 |
| Spintelės tipas | apatinės |
| Tipas | pakabinamos vonios spintelės, vonios spintelės su stalviršiu |
| Savybės | - |
| Stilius | modernus |
| Medžiaga | medžio drožlių plokštė (mdp) |
| Plotis | 100cm |
| Aukštis | 60cm |
| Gylis | 46cm |
| Kilmės šalis | lenkija |
| Pardavėjo šalis | kita |















