Praustuvas Rea Rosa, 66 cm, baltas kaina
Praustuvas Rea Rosa, 66 cm, baltas kaina
REA Rosa praustuvas 66 cmTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
64.86 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
REA-00692 - Praustuvas ant stalviršio ROSA 44x66 cm keramika/blizgi balta |
|
65.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.90 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
65.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.90 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
PASTATOMAS PRAUSTUVAS „REA ROSA“ |
|
65.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
65.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 16:15
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | REA |
| Kategorija | Praustuvai |
| Prekės kodas | 5902557341542 |
| Plotis | 440mm |
| Montavimo būdas | pastatomi |
| Gylis | 130mm |
| Aukštis | 210mm |
| Kilmės šalis | polska |
| Dubens gylis | 12.5mm |
| Serija | rosa |















