Praustuvas Rea Pearl Akoya kaina
Praustuvas Rea Pearl Akoya kaina
Praustuvas REA Pearl AkoyaTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
94.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Praustuvas Rea Pearl AkoyaDaugiau |
|
94.00 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
94.00 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
REA-U3309 - Praustuvas ant stalviršio PEARL 38x50,5 cm keramika/įvairiaspalvis |
|
97.36 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
97.36 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-27 03:28
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | REA |
| Kategorija | Praustuvai |
| Prekės kodas | 5902557392353 |
| Plotis | 380mm |
| Montavimo būdas | pastatomi |
| Praustuvo tipas | keraminiai |
| Gylis | 105mm |
| Aukštis | 130mm |
| Dubens gylis | 105mm |
| Serija | pearl akoya |














