Powerplus POWPG10240 kaina
Powerplus POWPG10240 kaina
Powerplus POWPG10240 elektrinė vejapjovė žolės pjovimui 1800W 460mm 7 aukščio nu..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 337.88 € |
|
281.57 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Elektrinė vejapjovė Powerplus POWPG10240, 1800 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399 € |
|
329.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Elektrinė vejapjovė Powerplus POWPG10240, 1800 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399 € |
|
329.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 14:23
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | POWERPLUS |
| Kategorija | Elektrinės vejapjovės |
| Prekės kodas | 5400338079856 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | elektrinės vejapjovės |
| Eiga | nesavaeigė |
| Pjovimo plotis | 46cm |
| Min. pjovimo aukštis | 30mm |
| Max. pjovimo aukštis | 90mm |
| Pjovimo padėtys | 7 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 60l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | + |
| Žolės smulkinimas | + |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | plienas |
| Svoris | 29kg |
| Rodyti daugiau | |











