Pincetų krepšys Jata HPLA5211 kaina
Pincetų krepšys Jata HPLA5211 kaina
Jata HPLA5211 Tweezers bag |
|
5.70 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
5.70 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Jata HPLA5211 Pincetų maišelis |
|
8.25 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
8.25 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Segtukų krepšys Jata HPLA5211 Tweezers bagKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 11.09 € |
|
8.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-25 00:55
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | JATA |
| Kategorija | Įrankių dėžės, krepšiai |
| Prekės kodas | 8436584382775 |
| Tipas | priedai |
| Talpa | -l |
| Ilgis | 16cm |
| Plotis | 16cm |
| Aukštis | 20cm |
| Medžiaga | poliesteris |
| Skirta | universalios |























