Gartraukis Phlco PEW 456 kaina
Gartraukis Phlco PEW 456 kaina
Phlco PEW 456 BKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 230.0 € |
|
199.98 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-02-28 12:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PHILCO |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8590669264827 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | 40039951 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 51kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 12.9 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | 28.5lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 61.9 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | 290m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 456m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 52db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 56db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.49w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | 0.38w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | cinkuotas plienas |
| Riebalų filtrų tipas | anglies |
| Apšvietimas | 1.5 |
| Aukštis | 112.5cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 39cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas, plaunamas filtras, anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Rodyti daugiau | |
















