Palapinė Outwell Sky 4, mėlyna kaina
Palapinė Outwell Sky 4, mėlyna kaina
Palapinė Outwell Sky 4, mėlynaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 499.95 € |
|
369.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
369.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-21 09:40
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | OUTWELL |
| Kategorija | Palapinės |
| Prekės kodas | 5709388136985 |
| Tipas | turistinės palapinės |
| Vietų kiekis | 4 |
| Atsparumas hidrostatiniam slėgiui | -mm |
| Prieangių skaičius | - |
| Tinklelis nuo mašalų | + |
| Ilgis | 400cm |
| Plotis | 300cm |
| Aukštis | 200cm |
| Svoris | 15.4kg |
| Išorinis sluoksnis | 100% poliesteris |
| Vidinis sluoksnis | poliesteris |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |
















