Palapinė Gotel L3D1, oranžinė kaina
Palapinė Gotel L3D1, oranžinė kaina
Dušo palapinė Gotel, 125 x 185 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 34.9 € |
|
25.88 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dušo palapinė Gotel, 125 x 185 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 34.9 € |
|
25.88 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Persirengimo/Dušo/Tualeto palapinė L3D1, oranžinėKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 34.89 € |
|
25.88 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gotel L3D1 PAPAPINĖS PERSIVARSTYMO KAMBARIO DUŠO LANGAI |
|
25.88 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
25.88 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-25 12:40
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GOTEL |
| Kategorija | Palapinės |
| Prekės kodas | 5904100206261 |
| Tipas | dušo palapinės |
| Vietų kiekis | 1 |
| Atsparumas hidrostatiniam slėgiui | -mm |
| Įėjimų skaičius | 1 |
| Prieangių skaičius | - |
| Tinklelis nuo mašalų | - |
| Ventiliavimo angos | - |
| Kišenėlės | + |
| Ilgis | 125cm |
| Plotis | 125cm |
| Aukštis | 185cm |
| Svoris | -kg |
| Sluoksnių skaičius | 1 |
| Išorinis sluoksnis | 100% poliesteris |
| Rodyti daugiau | |












