Fotelis Bubble L1, smėlio spalvos kaina
Fotelis Bubble L1, smėlio spalvos kaina
Fotelis Bubble L1, smėlio spalvosKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 623.0 € |
|
376.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Vienvietė sofa Hanah Home Bubble, balta, 95 x 75 x 95Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
640.88 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
640.88 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
Modulinė sofa, kampinė dalis burbulas, baltasIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
672.92 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
672.92 €
14-28 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 14-28 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-21 13:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HANAH HOME |
| Kategorija | Kampinės sofos |
| Prekės kodas | 8684282596028 |
| Tipas | foteliai krėslai |
| Miegamoji funkcija | - |
| Medžiaga | gobelenas |
| Lengvai valomas gobelenas | - |
| Stilius | modernus |
| Plotis | 95cm |
| Aukštis | 75cm |
| Gylis | 95cm |
| Kilmės šalis | eu |
| Miegamosios dalies dydis | nėracm |
| Atsparumas dilimui | - |
| Atsparumas blukimui | - |
| Garantija | 24mėn. |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |
















