Elipsinis treniruoklis Xterra XTERRA E15 kaina
Elipsinis treniruoklis Xterra XTERRA E15 kaina
Orbitrek Xterra Orbitrek Eliptyczny XTERRA E15 Ergometr | MAS-YDE15-2021 | 85928.. |
|
516.20 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Xterra elipsinis treniruoklis XTERRA E15 elipsinis treniruoklis ergometras |
|
569.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
569.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Elipsinis treniruoklis XterraKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 715.0 € |
|
622.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-28 09:17
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | XTERRA |
| Kategorija | Elipsiniai treniruokliai |
| Prekės kodas | 8592833010711 |
| Treniruoklio svoris | 41kg |
| Maksimalus naudotojo svoris | 120kg |
| Pavaros sistema | magnetinė |
| Smagračio masė | 7kg |
| Apkrovų lygis | 24 |
| Ilgis | 160cm |
| Aukštis | 138cm |
| Plotis | 63cm |
| Transportavimo ratukai | + |
| Programų kiekis | - |
| Kompiuterio ekranas rodo | atstumą, laiką, greitį, kalorijas. |
| Rodyti daugiau | |















