Elipsinis treniruoklis Spartan Basic kaina
Elipsinis treniruoklis Spartan Basic kaina
Spartan Elipsinis treniruoklis Basic mokymo elipsinis treniruoklis |
|
275.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
275.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Elipsinis treniruoklis SpartanKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 383.0 € |
|
306.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Orbitrek Spartan Orbitrek Treningowy Basic Spartan | 1006 | 9001741010069 |
|
329.65 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 21:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SPARTAN |
| Kategorija | Elipsiniai treniruokliai |
| Prekės kodas | 9001741010069 |
| Treniruoklio svoris | 29kg |
| Maksimalus naudotojo svoris | 100kg |
| Pavaros sistema | magnetinė |
| Smagračio masė | 5kg |
| Apkrovų lygis | - |
| Ilgis | 108cm |
| Aukštis | 157cm |
| Plotis | 44.2cm |
| Transportavimo ratukai | + |
| Programų kiekis | - |
| Kompiuterio ekranas rodo | atstumą, laiką, greitį, kalorijas. |
| Rodyti daugiau | |















