Elipsinis treniruoklis Bodytone SMB1v3 kaina
Elipsinis treniruoklis Bodytone SMB1v3 kaina
Dviratis treniruoklis BodyTone Smart Spin Bike V3 LCD (Pristatymas: 2-4 d.d.)Prekę turime sandėlyje! Išsiunčiame per 24 val. |
|
858.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
858.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Rower stacjonarny NordicTrack BODYTONE ROWER SMART BIKE V3 | SMB1V3 | 8436555512.. |
|
1047.20 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Elipsinis treniruoklis Bodytone SMB1v3Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1557.0 € |
|
1245.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 22:47
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BODYTONE |
| Kategorija | Dviračiai treniruokliai |
| Prekės kodas | 8436555512743 |
| Treniruoklio svoris | -kg |
| Maksimalus naudotojo svoris | 150kg |
| Pavaros sistema | mechaninė |
| Smagračio masė | 22kg |
| Apkrovų lygis | 20 |
| Ilgis | 122cm |
| Aukštis | 117cm |
| Plotis | 56cm |
| Transportavimo ratukai | + |
| Kompiuterio ekranas rodo | atstumą, laiką, greitį, kalorijas, pulsą, pasipriešinimą, treniruotės programą |















