Drabužių kabykla su spintele, balta kaina
Drabužių kabykla su spintele, balta kaina
Drabužių kabykla su spintele, mediena, balta |
|
100.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
100.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Drabužių kabykla su spintele, baltaTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
110.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Drabužių kabykla su spintele mediena balta |
|
129.59 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
129.59 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-08 06:19
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AUDA HOME |
| Kategorija | Drabužių kabyklos |
| Prekės kodas | 8718475996767 |
| Tipas | drabužių kabyklos su lentynomis |
| Medžiaga | medžio masyvas, baldinė plokštė |
| Stilius | klasikinis |
| Plotis | 45cm |
| Aukštis | 125cm |
| Gylis | 28.5cm |
| Kilmės šalis | eu |


















