Batų lentyna Storage Solutions 869631, 10 lygių
Batų lentyna Storage Solutions 869631, 10 lygių
Lentyninis Batų Stovas 10 Lygių |
|
10.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
10.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
BATŲ LENTYNA SPINTELĖ 10 LYGIŲ 869631 |
|
10.75 €
5-7 d.d.
Pristatymo laikas: 5-7 d.d. |
10.75 €
5-7 d.d.
Pristatymo laikas: 5-7 d.d. |
Batų lentyna, 10 skyriųTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
16.78 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-09 10:22
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | STORAGE SOLUTIONS |
| Kategorija | Batų spintelės |
| Prekės kodas | 8719987869631 |
| Tipas | batų lentynos |
| Medžiaga | metalas |
| Plotis | 50cm |
| Aukštis | 130cm |
| Gylis | 24cm |
| Stilius | klasikinis |
| Kilmės šalis | kinija |













