Batų lentyna Airi, juoda kaina
Batų lentyna Airi, juoda kaina
Batų lentyna Airi, juodaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 20.59 € Daugiau |
|
15.47 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Batų lentyna, juoda |
|
15.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
15.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-14 16:19
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AIRI |
| Kategorija | Batų spintelės |
| Prekės kodas | 4772210115053 |
| Tipas | pakabinami krėslai |
| Medžiaga | audinys |
| Stilius | skandinaviškas |
| Kilmės šalis | kinija |
| Plotis | 80cm |
| Aukštis | 100cm |
| Gylis | 63cm |













