Baltos durys kaina
Baltos durys kaina
Baltos durysKnygos kaina su kodu ZUIKIS |
|
9.26 €
|
Į parduotuvę knygos.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-01-08 16:57
! Praneškite apie klaidą| Autorius | Vytautas Račickas |
| Leidykla | Vytautas Račickas |
| Kategorija | Romanai paaugliams |
| Prekės kodas | 9786094087257 |
| Spintelės tipas | pastatomos |
| Funkcija | spintelės su durelėmis |
| Stilius | klasikinis |
| Medžiaga | medžio dulkių plokštė (mdf) |
| Plotis | 44.6cm |
| Aukštis | 71.3cm |
| Gylis | 1.6cm |
| Kilmės šalis | eu |
| Baldų kolekcija | royal |
















