Balkono stalas Progarden, pilkas kaina
Balkono stalas Progarden, pilkas kaina
Plastikinis stalas ADIGE, 57 x 43,5 x 5,5 cm, antracito sp.Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 24.99 € |
|
14.24 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.49 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
14.24 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.49 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Balkono stalas Progarden, pilkasTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
14.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Plastikinis Sodo Stalas 44x44x50cm Antracitas |
|
16.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
16.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
SULANKSTOMAS PLASTIKINIS SODO STALAS 43x45x50CM ANTRACITO SPALVOS 607200 |
|
16.21 €
5-7 d.d.
Pristatymo laikas: 5-7 d.d. |
16.21 €
5-7 d.d.
Pristatymo laikas: 5-7 d.d. |
ProGarden Lauko stalas sulankstomas juoda 44x44x50 cm |
|
17.78 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
17.78 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-29 22:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PROGARDEN |
| Kategorija | Lauko stalai |
| Prekės kodas | 8009271607200 |
| Medžiaga | plastikas |
| Tipas | sulankstomas lauko stalas, balkono staliukas |
| Ilgis | 44cm |
| Plotis | 44cm |
| Aukštis | 50cm |
| Stilius | praktiškas |
| Kilmės šalis | italija |
| Forma | kvadratinis |

















