Kaitlentė Allenzi ce58 kaina
Kaitlentė Allenzi ce58 kaina
Allenzi CE58Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 248.0 € |
|
197.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-23 22:05
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ALLENZI |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Gamintojo kodas | ce58 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | keraminė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | grūdintas stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 6400w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 5.8cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 52cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | aukštos kokybės eurokera (prancūzijoje pagamintas) stiklas; be rėmelio; 4 hi-light kaitvietės; pagaminta italijoje |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo perkaitimo |
| Rodyti daugiau | |















