Akumuliatorius ZAP Carbon EFB 12V, 75 Ah, 720 A
Akumuliatorius ZAP Carbon EFB 12V, 75 Ah, 720 A
ZAP 57508 akumuliatorius 75Ah 750A Stop&Go 275x175x175 (-+)Kaina taikoma tik registruotiems pirkėjams. Neregistruotiems taikoma kaina 108.00 € |
|
102.60 €*
|
Į parduotuvę autoaibe.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-12 14:16
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ZAP |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 5903665004312 |
| Talpa | 75ah |
| Akumuliatoriaus tipas | efb (start - stop) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 720a |
| Ilgis | 275mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 175mm |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |












