Akumuliatorius Varta J8 12V, 135 Ah, 680 A kaina
Akumuliatorius Varta J8 12V, 135 Ah, 680 A kaina
Varta Akumuliatorius 135 Ah 680 A EN 12V |
|
284.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
284.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Akumuliatorius Varta J8 135Ah 680AKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 407.13 € |
|
285.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-08 11:42
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VARTA |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 4016987129166 |
| Talpa | 135ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | sunkvežimiams, ŽŪ technikai |
| Paleidimo srovė | 680a |
| Ilgis | 360mm |
| Plotis | 253mm |
| Aukštis | 240mm |
| Gamintojo kodas | j8 (63542) |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |















