Akumuliatorius Varta Blue Dynamic B18 12V, 44 Ah, 440 A
Akumuliatorius Varta Blue Dynamic B18 12V, 44 Ah, 440 A
VARTA B18 44Ah 44 A (EN) 12V akumuliatorius |
|
67.28 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
67.28 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Akumuliatorius Varta Blue Dynamic B18 44Ah 440AKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 82.9 € |
|
74.49 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-15 01:55
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VARTA |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 4016987119495 |
| Talpa | 44ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 440a |
| Ilgis | 208mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 175mm |
| Gamintojo kodas | bd b18 |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Rodyti daugiau | |























