Akumuliatorius Tp-Link EuroPower EP 12V, 17 Ah
Akumuliatorius Tp-Link EuroPower EP 12V, 17 Ah
TST AKUMULIATORIUS 12V/17AH-EUROPOWER-EP |
|
96.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
96.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Akumuliatorius 12V/17AHTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
121.90 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-12 03:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TST |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 5902887070228 |
| Talpa | 17ah |
| Suderinamumas | industrinis |
| Ilgis | 181mm |
| Plotis | 77mm |
| Aukštis | 167mm |
| Gamintojo kodas | ep 17-12 |


















