Akumuliatorius MW Power MWL 12V, 12 Ah, AGM kaina
Akumuliatorius MW Power MWL 12V, 12 Ah, AGM kaina
Akumuliatorius MWPower MWL 12V 12Ah AGMKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 72.99 € |
|
42.49 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mw Power MWPower MWL 12V 12Ah AGM akumuliatorius, 10-12 metų |
|
44.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
44.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-29 00:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MW POWER |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 5902135116845 |
| Talpa | 12ah |
| Akumuliatoriaus tipas | vrla |
| Suderinamumas | industrinis |
| Paleidimo srovė | 4.2a |
| Ilgis | 151mm |
| Plotis | 98mm |
| Aukštis | 96mm |
| Gamintojo kodas | mwl 12-12 |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |















