Akumuliatorius Fulbat YB4L-B 12V, 4 Ah, 56 A kaina
Akumuliatorius Fulbat YB4L-B 12V, 4 Ah, 56 A kaina
Akumuliatorius 4 Ah 56 12V FULBAT |
|
14.83 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
14.83 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Fulbat Akumuliatorius 4 Ah 56 12V |
|
18.52 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
18.52 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Akumuliatorius Fulbat YB4L-B, 4 Ah 12VKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 28.44 € |
|
25.85 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-10 23:12
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FULBAT |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 3564095505903 |
| Moto akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Įtampa | 12v |
| Talpa | 4ah |
| Paleidimo srovė | 56a |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Ilgis | 92mm |
| Plotis | 120mm |
| Aukštis | 70mm |
| Suderinamumas | motociklams, mopedams ir sodo technikai |


















