Akumuliatorius Fulbat FP12-9 T2 12V, 9 Ah AGM
Akumuliatorius Fulbat FP12-9 T2 12V, 9 Ah AGM
Akumuliatorius 9Ah 12V AGM FULBAT |
|
28.17 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
28.17 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Fulbat Akumuliatorius 9Ah 12V AGM |
|
35.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
35.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Akumuliatorius Fulbat FP12-9 T2 9Ah 12VKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 60.55 € |
|
38.49 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-10 22:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FULBAT |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 3564095900319 |
| Talpa | 9ah |
| Akumuliatoriaus tipas | vrla |
| Suderinamumas | industrinis |
| Paleidimo srovė | -a |
| Ilgis | 151mm |
| Plotis | 65mm |
| Aukštis | 93.5mm |
| Gamintojo kodas | fp12-9 |
| Gnybtų pozicija | +- |
| Įtampa | 12v |


















