Akumuliatorius Fulbat FP12-18 12V, 18 Ah AGM kaina
Akumuliatorius Fulbat FP12-18 12V, 18 Ah AGM kaina
Akumuliatorius 18 Ah 12V AGM FULBAT |
|
43.72 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
43.72 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Fulbat Akumuliatorius 18 Ah 12V AGM |
|
55.39 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
55.39 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Akumuliatorius Fulbat FP12-18 T12 18 Ah 12VKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 91.99 € |
|
55.49 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 02:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FULBAT |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 3564095900357 |
| Talpa | 18ah |
| Akumuliatoriaus tipas | vrla |
| Suderinamumas | industrinis |
| Paleidimo srovė | -a |
| Ilgis | 182mm |
| Plotis | 77mm |
| Aukštis | 168mm |
| Gamintojo kodas | fp12-18 |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |













