Akumuliatorius Fulbat FB10L-A2 12V, 11 Ah, 130 A
Akumuliatorius Fulbat FB10L-A2 12V, 11 Ah, 130 A
Akumuliatorius 11 Ah 130 12V FULBAT |
|
38.25 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
38.25 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Fulbat Akumuliatorius 11 Ah 130 12V |
|
51.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
51.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Akumuliatorius FULBAT FB10L-A2, 11 Ah 12VKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 56.6 € |
|
51.45 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-10 23:12
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FULBAT |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 3564095505569 |
| Moto akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Įtampa | 12v |
| Talpa | 11ah |
| Paleidimo srovė | 160a |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Ilgis | 145mm |
| Plotis | 89mm |
| Aukštis | 134mm |
| Suderinamumas | motociklams, mopedams ir sodo technikai |
















