Akumuliatorius Exide Premium EA681 12V, 68 Ah, 650 A
Akumuliatorius Exide Premium EA681 12V, 68 Ah, 650 A
EXIDE Akumuliatorius 68 Ah 650 A EN 12V |
|
115.91 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
115.91 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Exide Akumuliatorius 68 Ah 650 A EN 12VDaugiau |
|
119.79 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
119.79 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Akumuliatorius Exide 68 Ah 650 A EN 12VKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 169.99 € |
|
119.89 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-25 17:59
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EXIDE |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 3661024034319 |
| Talpa | 68ah |
| Akumuliatoriaus tipas | Švino rūgštiniai (standartiniai) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 650a |
| Ilgis | 277mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 190mm |
| Gamintojo kodas | ea681 |
| Gnybtų pozicija | +- |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |


















