Akumuliatorius Exide EL550 12V, 55 Ah, 540 A kaina
Akumuliatorius Exide EL550 12V, 55 Ah, 540 A kaina
Akumuliatorius 55 Ah 540 A EN 12V EXIDE |
|
77.56 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
77.56 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.00 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
EXIDE Akumuliatorius 55 Ah 540 A EN 12V |
|
79.82 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
79.82 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
EXIDE EL550 EFB 55Ah 480A (EN) 12V akumuliatorius |
|
89.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
89.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Akumuliatorius Exide 55 Ah 480 A EN 12VKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 113.67 € |
|
89.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-01 17:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EXIDE |
| Kategorija | Automobilių akumuliatoriai |
| Prekės kodas | 3661024036757 |
| Talpa | 55ah |
| Akumuliatoriaus tipas | efb (start - stop) |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Paleidimo srovė | 480a |
| Ilgis | 207mm |
| Plotis | 175mm |
| Aukštis | 190mm |
| Gamintojo kodas | el550 |
| Gnybtų pozicija | -/+ (standartinis) |
| Įtampa | 12v |
| Pardavėjo šalis | estija |
| Rodyti daugiau | |























