Akumuliatoriaus įkroviklis JCB JCB-18VFC-E, 18 V, 2,4 A
Greitasis įkroviklis JCB JCB-18VFC-E 18 V 2.4 A Li-ion akumuliatoriams, įkrovimo.. |
Į parduotuvę inserv.lt |
Į parduotuvę pigu.lt |
Įkroviklis JCB Įkroviklis do akumulatorów 18V 2,4A |