Tarpiklis, bloko dangtis (variklio karteris) (ELRING) 232.840
Tarpiklių rinkinys, variklio karteris (ELRING) 105.571
Tarpiklių rinkinys, variklio karteris (REINZ) 08-42425-02
Tarpiklių rinkinys, variklio karteris (AJUSA) 54053900
Tarpiklių rinkinys, variklio karteris (AJUSA) 54193200
Tarpiklių rinkinys, variklio karteris (AJUSA) 54160200
Tarpiklių rinkinys, variklio karteris (ELRING) 172.870
Tarpiklių rinkinys, variklio karteris (AJUSA) 54157800
Tarpiklių rinkinys, variklio karteris (REINZ) 08-35053-04
Tarpiklių rinkinys, variklio karteris (AJUSA) 54143000
Tarpiklių rinkinys, variklio karteris (AJUSA) 54167400
Tarpiklių rinkinys, variklio karteris (REINZ) 08-10135-01
Tarpiklių rinkinys, variklio karteris (CORTECO) 427024P
Tarpiklių rinkinys, variklio karteris (AJUSA) 54126300
Tarpiklių rinkinys, variklio karteris (AJUSA) 54133900
Tarpiklių rinkinys, variklio karteris (AJUSA) 54080500
Tarpiklių rinkinys, variklio karteris (ELRING) 456.570

