Whirlpool FFB 10469 BV EE цена
Whirlpool FFB 10469 BV EE цена
Skalbyklė WHIRLPOOL FFB 10469 BV EE, 10 kgKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 529 € |
|
399.00 €*
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
399.00 €*
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Skalbimo mašina Whirlpool FFB 10469 BV EEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
410.97 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
410.97 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Skalbimo mašina Whirlpool FFB 10469 BV EEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
432.07 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
432.07 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-26 11:27
! Сообщить об ошибке| Марка | WHIRLPOOL |
| Категория | Стиральные машины |
| Продукт код | 8003437628177 |
| Gamintojo kodas | ffb 10469 bv ee |
| Maks. skalbinių svoris | 10kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 51kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.51kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | 5200l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1351aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 235min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 60.5cm |
| Svoris | 75.9kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 52l |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | + |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | - |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Automatinis svėrimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Показать больше | |














































