Mikrobangų krosnelė Whirlpool AMW 6440 FB цена
Mikrobangų krosnelė Whirlpool AMW 6440 FB цена
Mikrobangų krosnelė Whirlpool Microwave Oven | AMW 6440 FB | Built-in | 31 L | 1.. |
|
409.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
409.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Whirlpool AMW6440FBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 553.0 € |
|
441.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Whirlpool Microwave Oven AMW 6440 FB Built-in 31 L 1000 W Grill Black |
|
442.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Whirlpool AMW 6440 FB Juoda Mikrobangų krosnelė su kepsninės funkcija Įmontuoti .. |
|
389.69 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
389.69 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Whirlpool AMW 6440 FBPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
396.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
396.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Whirlpool AMW 6440 FB montuojamoji mikrobangų krosnelė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 66.00 eur/mėn |
|
396.00 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
396.00 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Whirlpool Microwave Oven | AMW 6440 FB | Built-in | 31 L | 1000 W | Grill | Black |
|
396.40 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
396.40 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Mikrobangų krosnelė Whirlpool AMW 6440 FB įmontuojama 31L 1000W grilis juoda |
|
405.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
Whirlpool Microwave Oven | AMW 6440 FB | Built-in | 31 L | 1000 W | Grill | Black |
|
407.75 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
407.75 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Mikrobangų krosnelė Whirlpool Microwave Oven | AMW 6440 FB | Built-in | 31 L | 1.. |
|
409.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
409.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Whirlpool Microwave Oven | AMW 6440 FB | Built-in | 31 L | 1000 W | Grill | BlackKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
415.67 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
415.67 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Kuchenka mikrofalowa Whirlpool AMW 6440 FB | AMW 6440 FB | 8003437396915 |
|
416.25 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Whirlpool Microwave Oven | AMW 6440 FB | Built-in | 31 L | 1000 W | Grill | Black |
|
418.14 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Whirlpool Microwave Oven | AMW 6440 FB | Built-in | 31 L | 1000 W | Grill | Black |
|
418.14 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Whirlpool Microwave Oven | AMW 6440 FB | Built-in | 31 L | 1000 W | Grill | Black |
|
419.00 €
|
B магазин baitukas.lt |
Whirlpool Microwave Oven | AMW 6440 FB | Built-in | 31 L | 1000 W | Grill | Black |
|
422.16 €
|
B магазин vieni.lt |
Whirlpool Microwave Oven | AMW 6440 FB | Built-in | 31 L | 1000 W | Grill | Blac.. |
|
423.37 €
|
B магазин elektrika.lv |
Whirlpool Microwave Oven | AMW 6440 FB | Built-in | 31 L | 1000 W | Grill | Black |
|
424.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Whirlpool AMW6440FBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 553.0 € |
|
441.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Whirlpool Microwave Oven AMW 6440 FB Built-in 31 L 1000 W Grill Black |
|
442.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Įmontuojama mikrobangų krosnelė Whirlpool AMW 6440 FBIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
442.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
442.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Mikrobangų krosnelė Whirlpool AMW 6440 FB | AMW 6440 FB | 8003437396915 |
|
448.90 €
|
B магазин enter24.eu |
Whirlpool Microwave Oven | AMW 6440 FB | Built-in | 31 L | 1000 W | Grill | Black |
|
461.47 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
461.47 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 10:10
! Сообщить об ошибке| Марка | WHIRLPOOL |
| Категория | Микроволновые печи |
| Продукт код | 8003437396915 |
| Gamintojo kodas | amw 6440 fb |
| Tipas | mikrobangų krosnelė su griliu |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 1000w |
| Aukštis | 38.5cm |
| Plotis | 595cm |
| Gylis | 46.8cm |
| Svoris | 27kg |
| Talpa | 31l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 800w |
| Besisukantis padėklas | 32.5cm |
| Galios lygių skaičius | 7 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | crisp lėkštė ir grotelės komplekte; elektrinis jutiklinis valdymas; atitirpinimo režimas |
| Laido ilgis | 1.35m |
| Показать больше | |































