Western Digital Elements Desktop 24TB цена
Western Digital Elements Desktop 24TB цена
WD Dysk zewnętrzny HDD WD Elements Desktop 24TB Czarny (WDBWLG0240HBK-EESN) |
|
567.24 €
|
B магазин percte.eu |
Western Digital WD HDex 3.5" USB3 24TB Elements Desktop black WDBWLG0240HBK-EESN |
|
596.04 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
596.04 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
External HDD|WESTERN DIGITAL|Elements Desktop|WDBWLG0240HBK-EESN|24TB|USB 3.2|Dr.. |
|
598.15 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
598.15 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Western Digital 3,5 WD Elements Desktop 24TB USB 3.0 HDD for plug-and-play stora.. |
|
602.45 €
|
B магазин multo.eu |
Išorinis kietasis diskas HDD WD Elements Desktop 24TB Black (WDBWLG0240HBK-EESN).. |
|
606.15 €
|
B магазин enter24.eu |
External HDD|WESTERN DIGITAL|Elements Desktop|WDBWLG0240HBK-EESN|24TB|USB 3.2|Dr.. |
|
639.50 €
|
B магазин b2cshop.eu |
"3,5 WD Elements Desktop 24TB USB 3.0 HDD for plug-and-play storage"Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
641.17 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
641.17 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
WESTERN DIGITAL WD Elements 24TB External Hard Drive, USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 .. |
|
646.18 €
|
B магазин smartech.ee |
Western Digital Elements Desktop 24TB USB 3.0 Black WDBWLG0240HBK išorinis kieta..10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 65.59 eur/mėn |
|
655.89 €
|
B магазин rde.lt |
Western Digital WD Elements 24TB išorinis kietasis diskas HDD USB Type-A 3.2 Gen.. |
|
672.88 €
|
B магазин senetic.lt |
"3,5 WD Elements Desktop 24TB USB 3.0 HDD for plug-and-play storage"Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
673.23 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
673.23 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
3,5 WD „Elements“ darbalaukio 24 TB USB 3.0 standusis diskas, skirtas „plug-and-.. |
|
684.62 €
|
B магазин marsietis.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 17:59
! Сообщить об ошибке| Марка | WESTERN DIGITAL |
| Категория | Жесткие диски |
| Продукт код | 718037904535 |
| Gamintojo kodas | wdbwlg0240hbk |
| Disko tipas | hdd |
| Talpa | 24000gb |
| Disko dydis coliais | išoriniai diskai |
| Atsparumas drėgmei | - |
| Jungties tipas | micro usb |
| Aukštis | 165mm |
| Gylis | 135mm |
| Svoris | 910kg |







































