Vortex Diamondback HD 12x50 цена
Vortex Diamondback HD 12x50 цена
K&F Concept KF150 TTL Macro Ring Flash for Canon EOS Rebel GN14 |
|
155.45 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
155.45 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-09 00:43
! Сообщить об ошибке| Марка | VORTEX OPTICS |
| Категория | Бинокли |
| Продукт код | 875874009967 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 12 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 50mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 5.2° |
| Atstumas iki akies | 14mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 1.52m |
| Svoris | 819g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 60 - 75mm |
| Matmenys | 135 x 163mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Показать больше | |




















