Vonios spintelė Songmics, balta цена
Vonios spintelė Songmics, balta цена
Vonios spintelė, baltaTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
64.70 €
|
B магазин pigu.lt |
Vasagle Badezimmschrank hoch schmal klassikweiß |
|
65.52 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
65.52 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-10 01:52
! Сообщить об ошибке| Марка | VASAGLE |
| Категория | Шкафчики для ванной комнаты |
| Продукт код | 194343199832 |
| Spintelės tipas | stalčių blokai |
| Funkcija | su stalčiais, su atvira lentyna |
| Stilius | modernus |
| Medžiaga | medžio drožlių plokštė (mdp) |
| Plotis | 40cm |
| Aukštis | 134cm |
| Gylis | 18cm |
| Kilmės šalis | kinija |













