Vonios spintelė RB Bathroom Rasa, balta цена
Vonios spintelė RB Bathroom Rasa, balta цена
RB PIANO vonios spintelė su veidrodinėmis durimis, RV60V |
|
125.84 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
125.84 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Veidrodinė spintelė su apšvietimu Raguvos Baldai PIANO RV60, 1 LED, IP44, jungik.. |
|
130.00 €
|
B магазин derekis.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-15 01:22
! Сообщить об ошибке| Марка | RB BATHROOM |
| Категория | Шкафчики для ванной комнаты |
| Продукт код | 4779016771506 |
| Spintelės tipas | viršutinės |
| Tipas | pakabinamos vonios spintelės |
| Savybės | su apšvietimu |
| Stilius | praktiškas |
| Medžiaga | medžio dulkių plokštė (mdf) |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 75.9cm |
| Gylis | 21.7cm |
| Kilmės šalis | Lietuva |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |


















