Vonios spintelė Queen QN-80, ruda цена
Vonios spintelė Queen QN-80, ruda цена
Vonios spintelė su praustuvu Queen QN-80, rudaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 322.0 € |
|
274.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Vonios kambario spintelė su praustuvu QUEEN QN-80 rudaYra sandėlyje. |
|
284.13 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
284.13 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Vonios kambario spintelė su praustuvu QUEEN QN-80 ruda |
|
287.99 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
287.99 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-25 10:24
! Сообщить об ошибке| Марка | RUDA |
| Категория | Шкафчики для ванной комнаты |
| Продукт код | 2091280108010 |
| Spintelės tipas | apatinės |
| Tipas | pastatomos vonios spintelės, vonios spintelės su praustuvu |
| Savybės | - |
| Stilius | modernus |
| Medžiaga | medžio dulkių plokštė (mdf) |
| Plotis | 80cm |
| Aukštis | 85cm |
| Gylis | 45.5cm |
| Kilmės šalis | ukraina |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |


















