Šaldytuvas Sharp SJFTB30ITXWEES цена
Šaldytuvas Sharp SJFTB30ITXWEES цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 02:03
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARP |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4550556127011 |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | b |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Bendra talpa | 10l |
| Šaldytuvo talpa | 0.8l |
| Temperatūra šaldiklyje | -16 / -24ºc |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 100cm |
| Aukštis | 100cm |
| Gylis | 132cm |
| Svoris | 10kg |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Показать больше | |
















