Šaldytuvas Sharp SJFBA09DMXLE цена
Šaldytuvas Sharp SJFBA09DMXLE цена
Vestel Poland Spzoo SHARP SJFBA09DMXLE Šaldytuvas |
|
469.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
469.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-05 20:00
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARP |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4550556136327 |
| Gamintojo kodas | sj-fba09dmxle-eu |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 239kwh |
| Bendra talpa | 295l |
| Šaldytuvo talpa | 207l |
| Šaldiklio talpa | 88l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 8val. |
| Užšaldymo galia | 5kg/24h |
| Klimato klasė | sn-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 186cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 61kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | nedūžtančio stiklo lentynos; led apšvietimas viršuje; ledo kubelių formelės |
| Показать больше | |

















